ANASAYFA
- Hakkımızda - Belgelerimiz - İş Ortaklarımız - İnsan Kaynakları
- Programlar - Hac Nedir? - Hac Nasıl Yapılır? - Hac Rehberi
- Programlar - Oteller - Ziyaret Yerleri - Umre Nedir - Umre Nasıl Yapılır? - Vize İçin Gerekli Evraklar
HELAL OTEL KÜLTÜR TURLARI İLETİŞİM

SEFERİHİSAR-SIĞACIK-TEOS-BADEMLER KÖYÜ-URLA


Balıkesir Kalkışlı Günübirlik SEFERİHİSAR-SIĞACIK-TEOS-BADEMLER KÖYÜ-URLA

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* Otobüsle ulaşım

* Profesyonel rehberlik hizmeti

* Çevre gezileri

* GİDİYOZ.BİZ TOUR Güvencesi

 
ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

* Yolda alınacak sabah kahvaltısı

* Öğle yemeği ve içecekler

* Müze ören yeri - milli park giriş ücretleri

Sabah saat 06.00 Balıkesir Kapalı Spor Salonu önünde siz değerli konuklarımızla buluşarak, turumuza başlıyoruz. Önce yol güzergahımızda URLA'ya uğruyoruz. Doğanın dinginliği, kuş sesleri ve denizden esen hafif rüzgar ile sabah kahvaltımızı --ekstra- yapıyoruz. Kahvaltı sonrasında, isteyen konuklarımızla Köstem ZEYTİNYAĞI MÜZESİ'ni gezmeye gidiyoruz. Müze geçmişten bugüne, zeytinyağı üzerine aklınıza gelebilecek her türlü işlemlerin yapılma sürecini ve tarihçesini anlatıyor.

Zeytin üzerine, eşi benzeri olmayan bu nadir müzeyi ziyaret ettikten sonra, BADEMLER KÖYÜ'ne geçiyoruz. Ülkemizin en aydın ve en çağdaş yerleşimlerinden biri olan BADEMLER'de, Türkiye'nin ilk ve tek köy tiyatrosunun olmasının yanı sıra, 20 yıllık bir oyuncak müzesi, 80 yıldır hizmet veren bir halk kütüphanesi, yerel üretimi teşvik eden bir üretici pazarı ve sosyal yaşamı destekleyen birçok dernek de yer almaktadır… Bembeyaz evleri ve sahip olduğu tüm bu kültürel birikimleriyle bu köy sizleri derinden etkileyecek… Daha sonra SEFERİHİSAR üzerinden, mandalina kokulu sokakları, tarihi taş evleri, bakir koylara sahip SIĞACIK'a geçiyoruz. Her bir köşesinde sakin şehrin sembolü olan salyangoz resimlerini görebileceğiniz, huzur ve sessizliğin hakim olduğu bu şirin beldede, Sığacık Limanı, Kale içerisindeki tarihi evleri geziyoruz.

Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında, akropol, tiyatro ve tapınak kalıntıları ile önemli bir arkeolojik alan olan TEOS ANTİK KENTİ'ni görmeye gidiyoruz. Burada rehberimizin bilgilendirmelerini dinleyerek, keyifli bir günün sonunda, BALIKESİR'e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka GİDİYOZ.BİZ TOUR gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz

- Otobüsle Ulaşım

- Profesyonel Rehberlik Hizmeti

- Çevre Gezileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

 - Yolda alınacak sabah kahvaltısı

- Öğle yemeği ve içecekler

- Müze ören yeri  - Milli park giriş ücretleri