ANASAYFA
- Hakkımızda - Belgelerimiz - İş Ortaklarımız - İnsan Kaynakları
- Programlar - Hac Nedir? - Hac Nasıl Yapılır? - Hac Rehberi
- Programlar - Oteller - Ziyaret Yerleri - Umre Nedir - Umre Nasıl Yapılır? - Vize İçin Gerekli Evraklar
HELAL OTEL KÜLTÜR TURLARI İLETİŞİM

ANTALYA TURU


ANTALYA TURU

Phaselis – Antalya Kalesi – Kaleiçi – Arkeoloji Müzesi – Aspendos – Manavgat Şelalesi – Side Antik Kenti – Alanya – Kızılkule – Alanya Kalesi – Damataş Mağarası – Kleopatra Plajı

8 Ağustos Perşembe

4 GÜN 3 GECE OTEL KONAKLAMALI

 8 Ağustos 2024 

1.GÜN :Gece 23:00 da hareket ediyoruz. Yol güzergahında gerekli ihtiyaç molalarından sonra sabah ilk olarak kahvaltımızı(ekstra) alıp turumuza başlıyoruz. Phaselis Antik Kentine gidiyoruz. Burada antik tiyatro, agora, ticaret limanı kalıntıları gibi günümüze kadar ayakta kalabilmiş tarihi eserleri görüyoruz. Rehberimizin anlatımlarının ardından buradaki muhteşem doğanın tadını çıkarıp, muhteşem havasını alıp bol bol fotoğraflarımızı çektikten sonra ayrılıyoruz. Antalya merkeze gelip rehberimiz eşliğinde öncelikle kaleyi daha sonrasında Kaleiçi bölgesinde yer alan Saat kulesi, Hadrian kapısı, Yivli Minare Camii ve Old Town’ı geziyoruz. Buradan tüm eserleriyle zengin Antalya Arkeoloji müzesine geçip rehberimiz eşliğine geziyoruz. Daha sonra otelimize geçiyoruz.

Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

Konaklama : Antalya otelleri

 

 

 

2.GÜN :Otelde kahvaltımızı aldıktan sonra günümüze kadar en iyi şekilde korunup gelen, muhteşem mimarisiyle gözleri üstüne çeken Aspendos Antik Tiyatrosunu ziyaret ediyoruz. Burada rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra Manavgat’a doğru yola çıkıyoruz. Yemek molamızın ardından Manavgat şelalesini ziyaret ediyoruz. Burada fotoğraflarımızı çekip tekrardan aracımıza geçiyoruz. Bölgedeki ve Türkiye’deki en önemli antik kentlerden olan Side antik kentini rehberimiz eşliğinde gezmeye başlıyoruz. Pamfilya bölgesinin önemli bir liman kenti olan Side, bir yarımada üzerine kurulmuştur. Bu görkemli tarihe sahip Antik kentimizi gezip, otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

Konaklama : Alanya otelleri

 

3. GÜN :Otelde kahvaltımızı aldıktan sonra Alanya’nın sembolü haline gelen muhteşem ihtişamıyla geçmişte  kendine hayran bırakan ve günümüzde de aynı dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kızılkule’yi ziyaret ediyoruz. Buradan Alanya kalesine geçiyoruz. Muhteşem manzarasıyla bizleri karşılayan kale, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi binaları da içerisinde barındırmaktadır. Buradaki gezimizin ardından Damlataş mağarasına geçiyoruz. 1948 yılında Türkiye’nin turizme açılan ilk mağarasıdır. Sarkıtlardan oluşan bu mağara astım hastalarına da şifa kaynağı olmaktadır. Buradan ayrıldıktan sonra Kleopatra plajında serbest yüzme molası olacaktır.

Akşam yemeğimiz otelde alınacaktır.

Konaklama : Alanya otelleri

 

4. GÜN :Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası plajda yüzme molası veriyoruz. Saat 13:00 da dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Antalya – Denizli yolu güzergahından yol üzerinde gerekli ihtiyaç molaları verildikten sonra Balıkesir’e ulaşıyoruz.

Bir başka Uçarsoy - UTS Tur organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizi uğurluyoruz.

 

Uçarsoy - UTS Tur yol ve program güzergahında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

 • Otelde 3 Gece Konaklama
 • Mercedes veya Safir Otobüsler İle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Otelde 3 Sabah Kahvaltısı
 • Otelde 3 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası  

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar, Müze ve ören yeri girişleri
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar